Skill Tree: Chung ST2: Difference between revisions
no edit summary
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{ | {| cellpadding="10" style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" | ||
| | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | [[File:Lunatic Blow.png|link=Lunatic Blow]] | ||
| | | | ||
| | |style="background:{{ColorSel|CharLight|Chung}}"| [[File:Reload.png|link=Reload]] | ||
| 15- | | Level 0 (2 SP) | ||
| | |- | ||
| | | | ||
| [[File:Brutal Swing.png|link=Brutal Swing]] | |||
| | |||
| [[File:Scare Chase.png|link=Scare Chase]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Chung}}"| [[File:CSZE.png|link=Extreme Heavenly Love]] | |||
| Level 5 (2 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:SOPa.png|link=Tolerance Aura]] | |||
| | |||
| [[File:SOPo.png|link=Blessed Aura]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Chung}}"| | |||
| Level 10 (2 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:Detonation.png|link=Detonation]] | |||
| | |||
| [[File:IDetonation.png|link=Impact Detonation]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Chung}}"| [[File:SiegeShelling.png|link=Siege Shelling]] | |||
| Level 15 (2 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:Gigantic Impact.png|link=Gigantic Impact]] | |||
| | |||
| [[File:Aceldama.png|link=Aceldama]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Chung}}"| | |||
| Level 20 (2 SP) | |||
|} |