Dreadlord/Skills/zh-hans: Difference between revisions
→特殊活性
m (Boxsnake moved page Dreadlord/Skills-CN to Dreadlord/Skills/zh-hans) |
(→特殊活性) |
||
Line 26: | Line 26: | ||
| width="40" | [[Image:LuCielSkill21.png]] | | width="40" | [[Image:LuCielSkill21.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Oblivion/zh-hans|湮灭]] {{Locked Skill CN|3}} | | align="center" width="150" | [[Oblivion/zh-hans|湮灭]] {{Locked Skill CN|3}} | ||
|- | |||
| width="40" | [[Image:DarknessCutter.png]] | |||
| width="150" align="center" | [[Darkness Cutter]] | |||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image:Dreadlord10.png]] | | width="40" | [[Image:Dreadlord10.png]] |