Sander: Difference between revisions
no edit summary
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 61: | Line 61: | ||
|- | |- | ||
| {{ddeck|8-1|7-1|Barren Sander}} | | {{ddeck|8-1|7-1|Barren Sander}} | ||
| {{ddeck|8-2|7-2|Garpai Rock}} | |||
|- | |||
| {{ddeck|8-3|7-3|Trock's Lair}} | |||
| {{ddeck|8-4|7-4|Caluso Tribal Village}} | | {{ddeck|8-4|7-4|Caluso Tribal Village}} | ||
|- | |- | ||
| {{ddeck|8-5|7-5|Sandtilus}} | | {{ddeck|8-5|7-5|Sandtilus}} | ||
| {{ddeck|8-6|7-6|Heart of Behemoth}} | | {{ddeck|8-6|7-6|Heart of Behemoth}} | ||
|} | |} |