Pet Guide: Difference between revisions
→Inventory Sizes
KidNinja43 (talk | contribs) |
KidNinja43 (talk | contribs) |
||
Line 882: | Line 882: | ||
| Hatchling: Normal | | Hatchling: Normal | ||
| [[File:Icon_baby.jpg]]x4 | | [[File:Icon_baby.jpg]]x4 | ||
| | |||
|- | |||
| Uniel | |||
| [[File:Uniel.png]]x3 | |||
| [[File:Uniel (Teen).png]]x6 | |||
| x9 | |||
|} | |} | ||