Crescent Cut: Difference between revisions
→Skill Information
TheFirstSage (talk | contribs) |
TheFirstSage (talk | contribs) |
||
Line 65: | Line 65: | ||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC" rowspan=2 | '''Skill Level''' | | style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC" rowspan=2 | '''Skill Level''' | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC" | '''Required Level''' | | style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC" rowspan=2 | '''Required Level''' | ||
| align=center style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC" colspan=3 | '''Damage(Physical)''' | | align=center style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC" colspan=3 | '''Damage(Physical)''' | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC" rowspan=2 | '''Max Hits''' | | style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC" rowspan=2 | '''Max Hits''' | ||
Line 76: | Line 76: | ||
|- | |- | ||
| 1 | | 1 | ||
| | | 45 | ||
| align=center colspan=2 | | align=center colspan=2 | 68% | ||
| align=center | | align=center | 90% | ||
| align=center rowspan= | | align=center rowspan=6 | 3 | ||
| align=center rowspan= | | align=center rowspan=6 | 100 MP | ||
| align=center rowspan=5 | | align=center rowspan=6 | 5 Seconds | ||
|- | |||
| 2 | |||
| 49 | |||
| align=center colspan=2 | 71% | |||
| align=center | 94% | |||
|- | |||
| 3 | |||
| 53 | |||
| align=center colspan=2 | 74% | |||
| align=center | 98% | |||
|- | |||
| 4 | |||
| 57 | |||
| align=center colspan=2 | 77% | |||
| align=center | 102% | |||
|- | |||
| 5 | |||
| 61 | |||
| align=center colspan=2 | 80% | |||
| align=center | 106% | |||
|- | |||
| 6 | |||
| 65 | |||
| align=center colspan=2 | 83% | |||
| align=center | 110% | |||
|} | |} | ||
</tabber> | </tabber> |