Triple Geyser: Difference between revisions
→Skill Information
Line 38: | Line 38: | ||
== Skill Information == | == Skill Information == | ||
<tabber> | |||
NA= | |||
{| cellspacing="0" cellpadding="5" border="1" width="0" style="border-collapse: collapse;" | {| cellspacing="0" cellpadding="5" border="1" width="0" style="border-collapse: collapse;" | ||
|- style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC" | |- style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC" | ||
Line 67: | Line 69: | ||
| align=center | 607% | | align=center | 607% | ||
|} | |} | ||
|-| | |||
KR= | |||
{| cellspacing="0" cellpadding="5" border="1" width="0" style="border-collapse: collapse;" | |||
|- align=center style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC" | |||
! Skill Level | |||
! Level Required | |||
! Damage(Magical) | |||
! Max Hits | |||
! MP Usage | |||
! Cooldown | |||
|- align=center | |||
| align=left | 1 | |||
| 20 | |||
| 388% | |||
| rowspan=21 | ? | |||
| rowspan=21 | 300 MP | |||
| rowspan=21 | 18 Seconds | |||
|- align=center | |||
| align=left | 2 | |||
| 20 | |||
| 397% | |||
|- align=center | |||
| align=left | 3 | |||
| 20 | |||
| 405% | |||
|- align=center | |||
| align=left | 4 | |||
| 21 | |||
| 414% | |||
|- align=center | |||
| align=left | 5 | |||
| 23 | |||
| 423% | |||
|- align=center | |||
| align=left | 6 | |||
| 25 | |||
| 432% | |||
|- align=center | |||
| align=left | 7 | |||
| 27 | |||
| 440% | |||
|- align=center | |||
| align=left | 8 | |||
| 29 | |||
| 449% | |||
|- align=center | |||
| align=left | 9 | |||
| 31 | |||
| 458% | |||
|- align=center | |||
| align=left | 10 | |||
| 33 | |||
| 467% | |||
|- align=center | |||
| align=left | 11 | |||
| 35 | |||
| 475% | |||
|- align=center | |||
| align=left | 12 | |||
| 37 | |||
| 484% | |||
|- align=center | |||
| align=left | 13 | |||
| 39 | |||
| 493% | |||
|- align=center | |||
| align=left | 14 | |||
| 41 | |||
| 501% | |||
|- align=center | |||
| align=left | 15 | |||
| 43 | |||
| 510% | |||
|- align=center | |||
| align=left | 16 | |||
| 45 | |||
| 519 % | |||
|- align=center | |||
| align=left | 17 | |||
| 47 | |||
| 528% | |||
|- align=center | |||
| align=left | 18 | |||
| 49 | |||
| 536% | |||
|- align=center | |||
| align=left | 19 | |||
| 51 | |||
| 545% | |||
|- align=center | |||
| align=left | 20 (M) | |||
| 53 | |||
| 554% | |||
|- align=center | |||
| align=left | 21 | |||
| 55 | |||
| 564% | |||
|} | |||
</tabber> | |||
<br> | |||
== Tips and Details == | == Tips and Details == |