Template:Characters: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 7: | Line 7: | ||
| style="font-size:85%; font-weight: bold; background-color: #00FF00;width: 1%;" colspan="3;" | <span style="color: #FFF;">[[Image:RenaMini.png|45px|link=Rena]]<br>[[Rena|<span style="color:#FFF;">Rena</span>]]</span> | | style="font-size:85%; font-weight: bold; background-color: #00FF00;width: 1%;" colspan="3;" | <span style="color: #FFF;">[[Image:RenaMini.png|45px|link=Rena]]<br>[[Rena|<span style="color:#FFF;">Rena</span>]]</span> | ||
| style="font-size:85%; font-weight: bold; background-color: #333333;width: 1%;" colspan="3;" | <span style="color: #FFF;">[[Image:RavenMini.png|45px|link=Raven]]<br>[[Raven|<span style="color:#FFF;">Raven</span>]]</span> | | style="font-size:85%; font-weight: bold; background-color: #333333;width: 1%;" colspan="3;" | <span style="color: #FFF;">[[Image:RavenMini.png|45px|link=Raven]]<br>[[Raven|<span style="color:#FFF;">Raven</span>]]</span> | ||
|-style="vertical-align:top;" | |-style="vertical-align:top;" | ||
| colspan="3;"| [[Image:Arrowsplit2.png]] | | colspan="3;"| [[Image:Arrowsplit2.png]] | ||
Line 16: | Line 12: | ||
| colspan="3;"| [[Image:Arrowsplit2.png]] | | colspan="3;"| [[Image:Arrowsplit2.png]] | ||
| colspan="3;"| [[Image:Arrowsplit2.png]] | | colspan="3;"| [[Image:Arrowsplit2.png]] | ||
| | |- | ||
|-style="vertical-align:top; font-size:80%; font-color: #000000" | |-style="vertical-align:top; font-size:80%; font-color: #000000" | ||
|[[Image:SKmini.png|45px|link=Sword Knight]]<br/>[[Sword Knight|<span>Sword Knight</span>]]<br>[[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[Image:LKmini.png|45px|link=Lord Knight]]<br/>[[Lord Knight|<span>Lord Knight</span>]] | |[[Image:SKmini.png|45px|link=Sword Knight]]<br/>[[Sword Knight|<span>Sword Knight</span>]]<br>[[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[Image:LKmini.png|45px|link=Lord Knight]]<br/>[[Lord Knight|<span>Lord Knight</span>]] | ||
Line 33: | Line 26: | ||
|[[Image:OTmini.png|45px|link=Over Taker]]<br/>[[Over Taker|<span>Over Taker</span>]]<br>[[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[Image:RFmini.png|45px|link=Reckless Fist]]<br/>[[Reckless Fist|<span>Reckless Fist</span>]] | |[[Image:OTmini.png|45px|link=Over Taker]]<br/>[[Over Taker|<span>Over Taker</span>]]<br>[[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[Image:RFmini.png|45px|link=Reckless Fist]]<br/>[[Reckless Fist|<span>Reckless Fist</span>]] | ||
|[[Image:Wtsymb.png|45px|link=Weapon Taker]]<br/>[[Weapon Taker|<span>Weapon Taker</span>]]<br>[[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[Image: VCbest.png|45px|link=Veteran Commander]]<br/>[[Veteran Commander|<span>Veteran Commander</span>]] | |[[Image:Wtsymb.png|45px|link=Weapon Taker]]<br/>[[Weapon Taker|<span>Weapon Taker</span>]]<br>[[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[Image: VCbest.png|45px|link=Veteran Commander]]<br/>[[Veteran Commander|<span>Veteran Commander</span>]] | ||
| style="font-size:85%; font-weight: bold; background-color: #FF93AE;width: 1%;" colspan="3;" | <span style="color: #FFF;">[[Image:EveMini.png|45px|link=Eve]]<br>[[Eve|<span style="color:#FFF;">Eve</span>]]</span> | |||
| style="font-size:85%; font-weight: bold; background-color: #99CCFF;width: 1%;" colspan="3;" | <span style="color: #FFF;">[[Image:ChungMini.png|45px|link=Chung]]<br>[[Chung|<span style="color:#FFF;">Chung Seiker</span>]]</span> | |||
| style="font-size:85%; font-weight: bold; background-color: #fa9b0a;width: 1%;" colspan="3;" | <span style="color: #FFF;">[[Image:Aramini.png|45px|link=Ara]]<br>[[Ara|<span style="color:#FFF;">Ara Haan</span>]]</span> | |||
| style="font-size:85%; font-weight: bold; background-color: #9B111E;width: 1%;" colspan="3;" | <span style="color: #FFF;">[[Image:ElesisMini.png|45px|link=Elesis]]<br>[[Elesis|<span style="color:#FFF;">Elesis Sieghart</span>]]</span> | |||
|-style="vertical-align:top;" | |||
| colspan="3;"| [[Image:Arrowsplit2.png]] | |||
| colspan="3;"| [[Image:Arrowsplit2.png]] | |||
| colspan="3;"| [[Image:Arrowsplit2.png]] | |||
| colspan="3;"| [[Image:Arrowsplit2.png]] | |||
|-style="vertical-align:top; font-size:80%; font-color: #000000" | |||
|[[Image:CEmini.png|45px|link=Code Exotic]]<br/>[[Code Exotic|<span>Code Exotic</span>]]<br>[[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[Image:CNmini.png|45px|link=Code Nemesis]]<br/>[[Code Nemesis|<span>Code Nemesis</span>]] | |[[Image:CEmini.png|45px|link=Code Exotic]]<br/>[[Code Exotic|<span>Code Exotic</span>]]<br>[[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[Image:CNmini.png|45px|link=Code Nemesis]]<br/>[[Code Nemesis|<span>Code Nemesis</span>]] | ||
|[[Image:CAmini.png|45px|link=Code Architecture]]<br/>[[Code Architecture|<span>Code Architecture</span>]]<br>[[Image:Arrowdown.gif]]<br>[[Image:CEMmini.png|45px|link=Code Empress]]<br/>[[Code Empress|<span style=>Code Empress</span>]] | |[[Image:CAmini.png|45px|link=Code Architecture]]<br/>[[Code Architecture|<span>Code Architecture</span>]]<br>[[Image:Arrowdown.gif]]<br>[[Image:CEMmini.png|45px|link=Code Empress]]<br/>[[Code Empress|<span style=>Code Empress</span>]] |