Pandemonium - Fear: Difference between revisions
m
→Skill Information
mNo edit summary |
|||
Line 37: | Line 37: | ||
| rowspan="9" | 200 MP | | rowspan="9" | 200 MP | ||
| rowspan="9" | 21 seconds | | rowspan="9" | 21 seconds | ||
|- align="center" | |||
| align="left" | 2 | |||
| 1334% | |||
| 16% | |||
| 4.7 seconds | |||
|} | |} | ||