Counter Patience: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 53: | Line 53: | ||
| 65 | | 65 | ||
| +425 | | +425 | ||
|- align=center | |||
| align=left | 7 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- align=center | |||
| align=left | 8 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- align=center | |||
| align=left | 9 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- align=center | |||
| align=left | 10 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- align=center | |||
| align=left | 11 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- align=center | |||
| align=left | 12 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- align=center | |||
| align=left | 13 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- align=center | |||
| align=left | 14 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- align=center | |||
| align=left | 15 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- align=center | |||
| align=left | 16 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- align=center | |||
| align=left | 17 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- align=center | |||
| align=left | 18 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- align=center | |||
| align=left | 19 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- align=center | |||
| align=left | 20 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|} | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
{{LKSkills}} | {{LKSkills}} |