Psychic Artillery: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 32: | Line 32: | ||
| rowspan=3 | 180 seconds | | rowspan=3 | 180 seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 70 || 73% || | | align="left" | 2 || 70 || 73% || 146% || 230% || 459% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 75 || 78% || 156% || 246% || 491% | | align="left" | 3 || 75 || 78% || 156% || 246% || 491% | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 80 || 83% || 167% || 262% || 523% | |||
|- | |||
| align="left" | 5 || 85 || 88% || 177% || 278% || 555% | |||
|- | |||
| align="left" | 6 || 90 || 94% || 187% || 294% || 587% | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || 95 || 99% || 197% || 310% || 619% | |||
|- | |||
| align="left" | 8 || 100 || 104% || 207% || 326% || 651% | |||
|- | |||
| align="left" | 9 || 105 || 109% || 218% || 342% || 683% | |||
|- | |||
| align="left" | 10 || 110 || 114% || 228% || 358% || 715% | |||
|- | |||
| align="left" | 11 || 115 || 119% || 238% || 374% || 747% | |||
|- | |||
| align="left" | 12 || 120 || 124% || 248% || 390% || 779% | |||
|- | |||
| align="left" | 13 || 125 || 129% || 258% || 406% || 811% | |||
|- | |||
| align="left" | 14 || 130 || 134% || 269% || 422% || 843% | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || 135 || 139% || 279% || 438% || 875% | |||
|- | |||
| align="left" | 16 || 140 || 145% || 289% || 454% || 907% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 145 || 150% || 299% || 470% || 939% | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || 150 || 155% || 309% || 486% || 971% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 155 || 160% || 320% || 502% || 1003% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 || 160 || 165% || 330% || 518% || 1035% | |||
|- | |||
| align="left" | 21 || 165 || 170% || 340% || 534% || 1068% | |||
|- | |||
| align="left" | 22 || 170 || 175% || 350% || 550% || 1100% | |||
|- | |||
| align="left" | 23 || 175 || 180% || 360% || 566% || 1132% | |||
|- | |||
| align="left" | 24 || 180 || 185% || 371% || 582% || 1164% | |||
|- | |||
| align="left" | 25 || 185 || 190% || 381% || 598% || 1196% | |||
|- | |||
| align="left" | 26 || 190 || 196% || 391% || 614% || 1228% | |||
|- | |||
| align="left" | 27 || 195 || 201% || 401% || 630% || 1260% | |||
|- | |||
| align="left" | 28 || 200 || 206% || 411% || 646% || 1292% | |||
|- | |||
| align="left" | 29 || 205 || 211% || 422% || 662% || 1324% | |||
|- | |||
| align="left" | 30 || 210 || 216% || 432% || 678% || 1356% | |||
|- | |- | ||
|} | |} |