Sheath Knight: Difference between revisions
no edit summary
Gameboy224 (talk | contribs) m (Text replacement - "12/16/15" to "12/16/2015") |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 10: | Line 10: | ||
|Height=158 cm (5 ft 2 in) | |Height=158 cm (5 ft 2 in) | ||
|Weight=55 kg (121 lb) | |Weight=55 kg (121 lb) | ||
|tree=[[Image:ElswordNEW.png|40px|link=Elsword]] | |tree=<span style="display:none">{{</span> | ||
{| style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" | |||
|- | |||
| [[Image:ElswordNEW.png|40px|link=Elsword]] | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[Image:StKNEW.png|40px|link=Sheath Knight]] | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[Image:ISNEW.png|40px|link=Infinity Sword]] | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[File:Icon - Immortal.png|40px|link=Immortal]] | |||
|} | |||
<span style="display:none">}}</span> | |||
|RD=[[File:Korean Flag.png|20px]] 8 December 2011<br>[[File:Flag-us.png|20px]] 18 December 2012<br>[[File:Europeanunion.png|20px]] 18 December 2012<br> [[File: Chinese Flag.png|20px]] 26 December 2012<br>[[File:Bresil_Flag.png|20px]] 8 January 2014<br> | |RD=[[File:Korean Flag.png|20px]] 8 December 2011<br>[[File:Flag-us.png|20px]] 18 December 2012<br>[[File:Europeanunion.png|20px]] 18 December 2012<br> [[File: Chinese Flag.png|20px]] 26 December 2012<br>[[File:Bresil_Flag.png|20px]] 8 January 2014<br> | ||
|stat= | |stat= |