Attributing Equipment: Difference between revisions
→Updates
Gameboy224 (talk | contribs) |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 286: | Line 286: | ||
|- | |- | ||
| - || - || align="left" | | | - || - || align="left" | | ||
*{{ | *{{buff|Defense Increase effect removed.}} | ||
|- | |- | ||
| 06/30/2016 || 07/13/2016 || align="left" | | | 06/30/2016 || 07/13/2016 || align="left" | |