Wolf Stance 3: Wolf Claw: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
|||
Line 41: | Line 41: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 44 || 276% x2 || 267% || 184% | | align="left" | 9 || 44 || 276% x2 || 267% || 184% | ||
|- | |||
| align="left" | 10 || || || || | |||
|- | |||
| align="left" | 11 || 50|| 290% x2 || 281% || 193% | |||
|- | |||
| align="left" | 12 || 53|| 297% x2 || 288% || 198% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |