Soul Memory: Difference between revisions
→Skill Information
Line 37: | Line 37: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || 99 || 50% || 10% || 210% || 2 Seconds || 20 Seconds || 270% | | align="left" | 1 || 99 || 50% || 10% || 210% || 2 Seconds || 20 Seconds || 270% | ||
|} | |||
<br> | |||
=== Affected Combos === | |||
{| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | |||
|- style="background:{{ColorSel|CharLight|Rena}}" | |||
! [[Trapping Ranger]] !! [[Night Watcher]] !! [[Twilight]] | |||
|- | |||
| align=left | {{CZ}}{{CZ}}{{CZ}} || align=left | {{CZ}}{{CZ}}{{CX}} || align=left | {{CDR}}{{CZ}}{{CX}}{{CX}} | |||
|- | |||
| align=left | {{CZ}}{{CZ}}{{CZ}}{{CZ}} || align=left | {{CZ}}{{CZ}}{{CX}}{{CX}} || align=left | {{CDR}}{{CZ}}{{CX}}{{CX}}{{CX}} | |||
|- | |||
| align=left | {{CZ}}{{CZ}}{{CZ}}{{CZ}}{{CZ}} || align=left | {{CZ}}{{CZ}}{{CX}}{{CX}}{{CX}} || align=left | {{CDRU}}{{CZ}}{{CHoldX}} | |||
|- | |||
| align=left | {{CDR}}{{CZ}}{{CX}} || align=left | {{CDR}}{{CX}}{{CZ}} | |||
|- | |||
| align=left | {{CU}}{{CZ}} || align=left | {{CDR}}{{CX}}{{CZ}}{{CHoldZ}} | |||
|- | |||
| align=left | {{CUU}}{{CZ}}{{CX}} || align=left | {{CDR}}'''Pause'''{{CR}}{{CU}}{{CZ}}{{CZ}} | |||
|- | |||
| align=left | {{CDRU}}{{CZ}} || align=left | {{CDRU}}{{CX}}{{CZ}} | |||
|- | |||
| align=left | {{CDRU}}{{CZ}}{{CZ}} | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |