Hell Gate: Difference between revisions
no edit summary
Mastadon05 (talk | contribs) |
No edit summary |
||
Line 24: | Line 24: | ||
| align="left" | 2 || 23% | | align="left" | 2 || 23% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || | | align="left" | 3 || 63 || 26% | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 67 || 29% | |||
|- | |||
| align="left" | 5 || 71 || 32% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |