Soul Crash: Difference between revisions
no edit summary
(Created page with "__NOTOC__{{Languages|Soul Crash}} <div style="float: right;">{{#ev:youtube|-|400}}</div> {| cellpadding="5" style="border: 0px solid rgb(0, 0, 0); border-collapse: collapse;"...") |
No edit summary |
||
Line 5: | Line 5: | ||
| [[Image:Dunno.png]] | | [[Image:Dunno.png]] | ||
| {{SkillType|A}} | | {{SkillType|A}} | ||
|- | |||
| | |||
| {{SkillText|True|1.2}} | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |