Bethma: Difference between revisions
no edit summary
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 66: | Line 66: | ||
*[[Bethma Gorges]] removed. | *[[Bethma Gorges]] removed. | ||
*[[Richie Mines Entrance]] removed. | *[[Richie Mines Entrance]] removed. | ||
|- | |||
| - || - || align="left" | | |||
*[[Bethagara Falls]] added. | |||
*[[Dicey Sky Road]] added. | |||
*[[Leikiki Lake]] added. | |||
*[[Toretugera Canyon]] added. | |||
*[[Bethma Mountains]] removed. | |||
|- | |||
| - || - || align="left" | | |||
*[[Bethagara Falls]] removed. | |||
*[[Leikiki Lake]] removed. | |||
*[[Toretugera Canyon]] removed. | |||
|- | |- | ||
| - || - || align="left" | | | - || - || align="left" | |