Guild: Difference between revisions
→Level Requirements
IceSoulMOG (talk | contribs) |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 143: | Line 143: | ||
| 1 || 0 || 0 | | 1 || 0 || 0 | ||
|- | |- | ||
| 2 || | | 2 || 114000 || 114000 | ||
|- | |- | ||
| 3 || | | 3 || || | ||
|- | |- | ||
| 4 || | | 4 || || | ||
|- | |- | ||
| 5 || | | 5 || || | ||
|- | |- | ||
| 6 || | | 6 || || | ||
|- | |- | ||
| 7 || | | 7 || || | ||
|- | |- | ||
| 8 || | | 8 || || | ||
|- | |- | ||
| 9 || | | 9 || || | ||
|- | |- | ||
| 10 || | | 10 || || | ||
|- | |- | ||
| 11 || | | 11 || || | ||
|- | |- | ||
| 12 || | | 12 || || | ||
|- | |- | ||
| 13 || | | 13 || || | ||
|- | |- | ||
| 14 || | | 14 || || | ||
|- | |- | ||
| 15 || | | 15 || || | ||
|- | |- | ||
| 16 || | | 16 || || | ||
|- | |- | ||
| 17 || | | 17 || || | ||
|- | |- | ||
| 18 || | | 18 || || | ||
|- | |- | ||
| 19 || | | 19 || || | ||
|- | |- | ||
| 20 || | | 20 || || | ||
|- | |- | ||
| 21 || | | 21 || || | ||
|- | |- | ||
| 22 || | | 22 || || | ||
|- | |- | ||
| 23 || | | 23 || || | ||
|- | |- | ||
| 24 || | | 24 || || | ||
|- | |- | ||
| 25 || | | 25 || || | ||
|- | |||
| 26 || || | |||
|- | |||
| 27 || || | |||
|- | |||
| 28 || || | |||
|- | |||
| 29 || || | |||
|- | |||
| 30 || || | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |