Henir's Order: Difference between revisions
→Notable Members
KuroReborn (talk | contribs) |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 67: | Line 67: | ||
|- | |- | ||
| '''[[Friedrich]]''' || Researcher || style="background:#C6EFCE" | Active | | '''[[Friedrich]]''' || Researcher || style="background:#C6EFCE" | Active | ||
|- | |||
| '''[[Member of Society]]''' || Member || style="background:#CCCCCC" | Unknown | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |