25,204
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 252: | Line 252: | ||
! Stats | ! Stats | ||
|- | |- | ||
| <br> | | 5-1<br> | ||
| <br> | | [[image:BD5-1.png]]<br> | ||
| <br> | | Uno Hound Bracer<br> | ||
| <br> | | Common<br> | ||
| <br> | | [ArmAcc: P/M.Def+35, 1%Crit]<br> | ||
|- | |||
| 5-2<br> | |||
| [[image:BD5-2.png]]<br> | |||
| Back Knife<br> | |||
| Common<br> | |||
| [TopAcc: P/M.Atk+33, 1%AtkSpd]<br> | |||
|- | |||
| 5-2<br> | |||
| [[image:BD5-21.png]]<br> | |||
| Dark Elf's Tear<br> | |||
| Common<br> | |||
| [Necklace: M.Atk+30, 1%Avd]<br> | |||
|} | |} |