1st Jobs: Difference between revisions
→List of Classes
No edit summary |
|||
Line 255: | Line 255: | ||
| width="40" | [[File:Icon - Sheath Knight.png]] | | width="40" | [[File:Icon - Sheath Knight.png]] | ||
| width="150" | [[Sheath Knight]] | | width="150" | [[Sheath Knight]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Icon - Elsword 4th Path.png]] | |||
| width="150" | [[Elsword 4th Path]] | |||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
Line 270: | Line 273: | ||
| width="40" | [[File:Icon - Battle Magician.png]] | | width="40" | [[File:Icon - Battle Magician.png]] | ||
| width="150" | [[Battle Magician]] | | width="150" | [[Battle Magician]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| width="150" | [[???]] | |||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
Line 284: | Line 290: | ||
| width="40" | [[File:Icon - Trapping Ranger.png]] | | width="40" | [[File:Icon - Trapping Ranger.png]] | ||
| width="150" | [[Trapping Ranger]] | | width="150" | [[Trapping Ranger]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| width="150" | [[???]] | |||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
Line 298: | Line 307: | ||
| width="40" | [[File:Icon - Weapon Taker.png]] | | width="40" | [[File:Icon - Weapon Taker.png]] | ||
| width="150" | [[Weapon Taker]] | | width="150" | [[Weapon Taker]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| width="150" | [[???]] | |||
|} | |} | ||
|- | |- | ||
Line 313: | Line 325: | ||
| width="40" | [[File:Icon - Code Electra.png]] | | width="40" | [[File:Icon - Code Electra.png]] | ||
| width="150" | [[Code: Electra]] | | width="150" | [[Code: Electra]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| width="150" | [[???]] | |||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
Line 327: | Line 342: | ||
| width="40" | [[File:Icon - Shelling Guardian.png]] | | width="40" | [[File:Icon - Shelling Guardian.png]] | ||
| width="150" | [[Shelling Guardian]] | | width="150" | [[Shelling Guardian]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| width="150" | [[???]] | |||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
Line 341: | Line 359: | ||
| width="40" | [[File:Icon - Little Specter.png]] | | width="40" | [[File:Icon - Little Specter.png]] | ||
| width="150" | [[Little Specter]] | | width="150" | [[Little Specter]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| width="150" | [[???]] | |||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
Line 355: | Line 376: | ||
| width="40" | [[File:Icon - Dark Knight.png]] | | width="40" | [[File:Icon - Dark Knight.png]] | ||
| width="150" | [[Dark Knight]] | | width="150" | [[Dark Knight]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| width="150" | [[???]] | |||
|} | |} | ||
|- | |- | ||
Line 370: | Line 394: | ||
| width="40" | [[File:Icon - Time Tracer.png]] | | width="40" | [[File:Icon - Time Tracer.png]] | ||
| width="150" | [[Time Tracer]] | | width="150" | [[Time Tracer]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| width="150" | [[???]] | |||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
Line 390: | Line 417: | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[File:Icon - Ciel.png]] | | width="40" | [[File:Icon - Ciel.png]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| width="150" rowspan=2 | [[???]] | |||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
Line 421: | Line 453: | ||
| width="40" | [[File:Icon - Lofty Wanderer.png]] | | width="40" | [[File:Icon - Lofty Wanderer.png]] | ||
| width="150" | [[Lofty: Wanderer]] | | width="150" | [[Lofty: Wanderer]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| width="150" | [[???]] | |||
|} | |} | ||
|- | |- | ||
Line 436: | Line 471: | ||
| width="40" | [[File:Icon - Rusty Child.png]] | | width="40" | [[File:Icon - Rusty Child.png]] | ||
| width="150" | [[Rusty Child]] | | width="150" | [[Rusty Child]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| width="150" | [[???]] | |||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
Line 450: | Line 488: | ||
| width="40" | [[File:Icon - Second Grief.png]] | | width="40" | [[File:Icon - Second Grief.png]] | ||
| width="150" | [[Second Grief]] | | width="150" | [[Second Grief]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| width="150" | [[???]] | |||
|} | |} | ||
|} | |} |