3rd Jobs: Difference between revisions
→List of Classes
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
|||
Line 201: | Line 201: | ||
! colspan=2 |[[Lu/Ciel]] | ! colspan=2 |[[Lu/Ciel]] | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[File:CatLuNEW | | width="40" | [[File:CatLuNEW.png]] | ||
| width="150" | [[Catastrophe]] | | width="150" | [[Catastrophe]] (Timoria) | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[File:InnLNEW.png]][[File:InnCNEW.png]] | | width="40" | [[File:CatCielNEW.png]] | ||
| width="150" | [[Innocent]] | | width="150" | [[Catastrophe]] (Abysser) | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:InnLNEW.png]] | |||
| width="150" | [[Innocent]] (Ishtar) | |||
|- | |||
| width="40" | [[File:InnCNEW.png]] | |||
| width="150" | [[Innocent]] (Chevalier) | |||
|- | |- | ||
| width="40" | [[File:dunno.png]][[File:dunno.png]] | | width="40" | [[File:dunno.png]][[File:dunno.png]] |