Aura of Terror: Difference between revisions
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 43: | Line 43: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 77 || +8% || 106 | | align="left" | 9 || 77 || +8% || 106 | ||
|- | |||
| align="left" | 10 || 81 || +8.5% || 113 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |