Anonymous user
Basic Magic Offense Training: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
|||
Line 5: | Line 5: | ||
== Prerequisites == | == Prerequisites == | ||
{ | {| cellpadding="5" style="border-collapse: collapse; border: 1px solid rgb(0, 0, 0);" | ||
| | |||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | | | rowspan="2" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Class''' | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Master''' | ||
| | | colspan="2" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Prerequisite(s)''' | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Required for''' | ||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Skill Tree''' | ||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Skill''' | ||
| rowspan="1" | |- | ||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | | | style="border-style: solid; border-width: 1px" | [[Elsword]]<br> | ||
| rowspan="5" style="border-style: solid; border-width: 1px" | LV 5<br> | |||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 15 SP<br> | |||
| rowspan="5" style="border-style: solid; border-width: 1px" | Basic Magic Defense Training<br> | |||
| rowspan="5" style="border-style: solid; border-width: 1px" | -<br> | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | [[Rena]]<br> | |||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 15 SP<br> | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | [[Aisha]] | |||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 10 SP<br> | |||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | [[Raven]]<br> | | style="border-style: solid; border-width: 1px" | [[Raven]]<br> | ||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | | | rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 15 SP<br> | ||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | [[Eve]]<br> | |||
| rowspan="1" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 10 SP<br> | |||
<br> | |} | ||
== Skill Information == | == Skill Information == |