Basic Magical Offense Training/th: Difference between revisions
→ความต้องการ
Diamond2043 (talk | contribs) |
Diamond2043 (talk | contribs) |
||
Line 19: | Line 19: | ||
! style="background: linear-gradient(to right, #9CF, #E9E) " | SP ที่ใช้ต่อเลเวลสกิล | ! style="background: linear-gradient(to right, #9CF, #E9E) " | SP ที่ใช้ต่อเลเวลสกิล | ||
|- | |- | ||
| align="left" | [[Magic Knight]] | | align="left" | [[Magic Knight/th|Magic Knight]] || rowspan=13 | Lv. 20 || rowspan=13 | 15 || rowspan=13 | 0 || rowspan=13 | 3 | ||
| | |- | ||
| align="left" | [[Sniping Ranger/th|Sniping Ranger]] | |||
|- | |||
| align="left" | [[High Magician/th|High Magician]] | |||
|- | |||
| align="left" | [[Dark Magician/th|Dark Magician]] | |||
|- | |||
| align="left" | [[Over Taker/th|Over Taker]] | |||
|- | |||
| align="left" | [[Weapon Taker/th|Weapon Taker]] | |||
|- | |||
| align="left" | [[Code: Exotic/th|Code: Exotic]] | |||
|- | |||
| align="left" | [[Code: Electra/th|Code: Electra]] | |||
|- | |||
| align="left" | [[Shooting Guardian/th|Shooting Guardian]] | |||
|- | |||
| align="left" | [[Shelling Guardian/th|Shelling Guardian]] | |||
|- | |||
| align="left" | [[Little Devil/th|Little Devil]] | |||
|- | |||
| align="left" | [[Pyro Knight/th|Pyro Knight]] | |||
|- | |||
| align="left" | [[Psychic Tracer/th|Psychic Tracer]] | |||
|} | |} | ||