Bethma: Difference between revisions
no edit summary
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 56: | Line 56: | ||
|- | |- | ||
| {{ddeck|3-1|3-1select|Dragon Road}} | | {{ddeck|3-1|3-1select|Dragon Road}} | ||
| {{ddeck|3-2|3-2select|Bethma Lake}} | |||
|- | |||
| {{ddeck|3-3|3-3select|Bethma Lake (Night)}} | |||
| {{ddeck|3-4|3-4select|Dragon Nest}} | | {{ddeck|3-4|3-4select|Dragon Nest}} | ||
|- | |- | ||
| {{ddeck|3-5|3-5select|Richie Mines}} | | {{ddeck|3-5|3-5select|Richie Mines}} | ||
| {{ddeck|3-6|3-6select|Cargo Airship}} | | {{ddeck|3-6|3-6select|Cargo Airship}} | ||
|- | |- |