Body of Transcendence: Difference between revisions
→Skill Infomation
No edit summary |
|||
Line 37: | Line 37: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 73 || colspan="2" | 12% | | align="left" | 8 || 73 || colspan="2" | 12% | ||
|- | |||
| align="left" | 9 || 77 || colspan="2" | 13% | |||
|- | |||
| align="left" | 10 || 81 || colspan="2" | 14% | |||
|- | |||
| align="left" | 11 || 85 || colspan="2" | 15% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |