Bullet Blitz/zh-hans: Difference between revisions
→技能信息
m (Text replacement - "__NOTOC__ \{\{ *[Dd][iI][Ss][Pp][Ll][Aa][Yy][Tt][Ii][Tt][Ll][Ee] *: *" to "__NOTOC__{{DISPLAYTITLE:") |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
||
Line 25: | Line 25: | ||
! 普通 !! 觉醒 | ! 普通 !! 觉醒 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 55 || 283% || rowspan="2" | 9 || rowspan="2" | 14 || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 55 || 283% || rowspan="2" | 9 || rowspan="2" | 14 || rowspan="10" | 1.75 秒 || rowspan="10" | 100 MP || rowspan="10" | 10 秒 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 304% | | align="left" | 2 || 304% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 58 || 325% || | | align="left" | 3 || 58 || 325% || rowspan="2" | 10 || rowspan="2" | 15 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 62 || 347% | | align="left" | 4 || 62 || 347% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 66 || 368% || | | align="left" | 5 || 66 || 368% || rowspan="2" | 11 || rowspan="2" | 16 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 70 || 389% | | align="left" | 6 || 70 || 389% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 74 || 410% || | | align="left" | 7 || 74 || 410% || rowspan="2" | 12 || rowspan="2" | 17 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 78 || 432% | | align="left" | 8 || 78 || 432% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 82 || 453% || | | align="left" | 9 || 82 || 453% || rowspan="2" | 13 || rowspan="2" | 18 | ||
|- | |||
| align="left" | 10 || 86 || 474% | |||
|} | |} | ||
{{SkillTextCN|等级限制|6}} | {{SkillTextCN|等级限制|6}} |