Challenge Mode: Difference between revisions
no edit summary
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
|- | |- | ||
|{{ddeck|Crimson Cradle of Flames (Challenge Mode)|12-7|Challenge|Crimson Cradle of Flames|Rename=true}} | |{{ddeck|Crimson Cradle of Flames (Challenge Mode)|12-7|Challenge|Crimson Cradle of Flames|Rename=true}} | ||
|{{ddeck|Savage White-Ghost's Castle (Challenge Mode)|15-5|Challenge|Savage White-Ghost's Castle|Rename=true}} | |||
|- | |||
|{{ddeck|Altar of Invocation (Challenge Mode)|15-6|Challenge|Altar of Invocation|Rename=true}} | |||
|- | |- | ||
|} | |} |