Code: Exotic/Skills: Difference between revisions
no edit summary
m (Text replacement - "(\[\[|link *=) *Hornet[_ ]Sting[_ ]-[_ ]Shaped[_ ]Charge *\]\]" to "$1Hornet Sting - Swift Charge]]") |
No edit summary |
||
Line 36: | Line 36: | ||
| width="40" | [[Image:Mega Electronball.PNG]] | | width="40" | [[Image:Mega Electronball.PNG]] | ||
| align="center" width="150" | [[Mega Electron Ball]] | | align="center" width="150" | [[Mega Electron Ball]] | ||
|- | |||
| width="40" {{!}} [[Image:Energy Conversion.PNG]] | |||
| align="center" width="150" {{!}} [[Mana Conversion]] | |||
|} | |} | ||