Dance Commands: Difference between revisions
no edit summary
IceSoulMOG (talk | contribs) |
No edit summary |
||
Line 41: | Line 41: | ||
|- | |- | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=i1n_1jrUEjU Fingertip] (핑거팁)<br> By GFriend || FINGERTIP Set || [[File:Flag-kr.png|20px]] ???<br>[[File:Flag-us.png|20px]] /fingertip || {{#ev:youtube|BGb12zBj4HU|300}} | | [https://www.youtube.com/watch?v=i1n_1jrUEjU Fingertip] (핑거팁)<br> By GFriend || FINGERTIP Set || [[File:Flag-kr.png|20px]] ???<br>[[File:Flag-us.png|20px]] /fingertip || {{#ev:youtube|BGb12zBj4HU|300}} | ||
|- | |||
| [[We Shine For You]] || || [[File:Flag-kr.png|20px]] ??? || {{#ev:youtube|Cyulg1OSmE0|300}}{{#ev:youtube|WMZ9qCyWqZo|300}} | |||
|} | |} | ||