Dismantling: Difference between revisions
https://www.youtube.com/watch?v=8px37vmWsbk
No edit summary |
(https://www.youtube.com/watch?v=8px37vmWsbk) |
||
Line 60: | Line 60: | ||
|- | |- | ||
| [[File:Heroic Weapon Fragment.png]] || Heroic Weapon Fragment || Level 90 Heroic Equipment | | [[File:Heroic Weapon Fragment.png]] || Heroic Weapon Fragment || Level 90 Heroic Equipment | ||
|- | |||
| [[File:Dunno.png]] || Energy Shard || [[Apocalypse Type - Void Weapon]] | |||
|} | |} | ||