Elrianode: Difference between revisions
no edit summary
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 60: | Line 60: | ||
|- | |- | ||
| {{ddeck|11-1|11-1|Hall of El}} | | {{ddeck|11-1|11-1|Hall of El}} | ||
| {{ddeck|11-2|11-2|Water Dragon Sanctum}} | |||
|- | |||
| {{ddeck|11-3|11-3|Elrianode City}} | |||
| {{ddeck|11-4|11-4|Debrian Laboratory}} | | {{ddeck|11-4|11-4|Debrian Laboratory}} | ||
|- | |- | ||
| {{ddeck|11-5|11-5|El Tower Defense}} | | {{ddeck|11-5|11-5|El Tower Defense}} | ||
| {{ddeck|11-6|11-6|Forgotten Elrian Sanctum}} | | {{ddeck|11-6|11-6|Forgotten Elrian Sanctum}} | ||
|} | |} |