Event Maps: Difference between revisions
no edit summary
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
| {{ddeck|Velder Academy Athletic Meet|VelderAcademySportsFestival|Velder Academy Athletic Meet|NoNumber=true}} | | {{ddeck|Velder Academy Athletic Meet|VelderAcademySportsFestival|Velder Academy Athletic Meet|NoNumber=true}} | ||
| {{ddeck|Dessert Cafe|DessertCafe|Dessert Café|NoNumber=true}} | | {{ddeck|Dessert Cafe|DessertCafe|Dessert Café|NoNumber=true}} | ||
|- | |||
| colspan=2 | {{ddeck|ELSTAR Showcase|ElStar Showcase Select|ELSTAR Showcase|NoNumber=true}} | |||
|} | |} | ||
<span style="display:none">}}</span> | <span style="display:none">}}</span> |