Experience Table: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
Kubixiorek (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 157: | Line 157: | ||
| 69 || 17,838,100 || 30,146,800*|| 30,146,800*|| || 31,486,700* || 30,146,800* || || || 30,146,800* | | 69 || 17,838,100 || 30,146,800*|| 30,146,800*|| || 31,486,700* || 30,146,800* || || || 30,146,800* | ||
|- | |- | ||
| 70 || 19,674,000 || 33,707,500*|| 33,707,500*|| || 33,707,500* || 33,707,500* || || || 33,707,500* | | 70 || 19,674,000 || 33,707,500*|| 33,707,500*|| 33,707,500*|| 33,707,500* || 33,707,500* || || || 33,707,500* | ||
|- | |||
| 71 || || || || || || 37,715,800* || || || | |||
|- | |||
| 72 || || || || || || 42,182,800* || || || | |||
|- | |||
| 73 || || || || || || 47,185,300* || || || | |||
|- | |||
| 74 || || || || || || 52,752,600* || || || | |||
|- | |||
| 75 || || || || || || 58,926,800* || || || | |||
|- | |||
| 76 || || || || || || 65,756,100* || || || | |||
|- | |||
| 77 || || || || || || 73,303,500* || || || | |||
|- | |||
| 78 || || || || || || 81,625,800* || || || | |||
|- | |||
| 79 || || || || || || 91,056,800* || || || | |||
|- | |||
| 80 || || || || || || 104,572,100* || || || | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |