Extreme Heavenly Love/es: Difference between revisions
→Requerimientos
No edit summary |
|||
Line 16: | Line 16: | ||
|- | |- | ||
| [[Elsword/es | Elsword]] | | [[Elsword/es|Elsword]] | ||
| align=center rowspan= | | align=center rowspan=11 | Lv.1 | ||
| align=center rowspan= | | align=center rowspan=11 | Lv.2 | ||
| align=center rowspan= | | align=center rowspan=11 | [[Wedding System|Emparejado/Casado]] | ||
|- | |- | ||
| [[Rena]] | | [[Rena/es|Rena]] | ||
|- | |- | ||
| [[Aisha/es | Aisha]] | | [[Aisha/es|Aisha]] | ||
|- | |- | ||
| [[Raven/es | Raven]] | | [[Raven/es|Raven]] | ||
|- | |- | ||
| [[Eve]] | | [[Eve/es|Eve]] | ||
|- | |- | ||
| [[Chung]] | | [[Chung/es|Chung]] | ||
|- | |- | ||
| [[Ara]] | | [[Ara/es|Ara]] | ||
|- | |- | ||
| [[Elesis]] | | [[Elesis/es|Elesis]] | ||
|- | |||
| [[Add/es|Add]] | |||
|- | |||
| [[Lu/Ciel/es|Lu/Ciel]] | |||
|- | |||
| [[Rose/es|Rose]] | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |