Furious Blade/Skills: Difference between revisions
→Force Change Skill
IceSoulMOG (talk | contribs) |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 16: | Line 16: | ||
| width="40" | {{Force|STSactive1.png}} | | width="40" | {{Force|STSactive1.png}} | ||
| align="center" width="150" | [[Berserker Blade (Force)|Berserker Blade]] | | align="center" width="150" | [[Berserker Blade (Force)|Berserker Blade]] | ||
|- | |||
| width="40" | {{Force|STSactive5.png}} | |||
| align="center" width="150" | [[Hypersonic Stab (Force)|Hypersonic Stab]] | |||
|- | |- | ||
| width="40" | {{Force|RavenNew2.png}} | | width="40" | {{Force|RavenNew2.png}} | ||
| align="center" width="150" | [[Shockwave - Cutter (Force)|Shockwave - Cutter]] | | align="center" width="150" | [[Shockwave - Cutter (Force)|Shockwave - Cutter]] | ||
|} | |} | ||