Guild: Difference between revisions
→Number of Guild Administrators
Line 70: | Line 70: | ||
|- | |- | ||
| 10 || 91 | | 10 || 91 | ||
|- | |||
| 11 || 101 | |||
|- | |||
| 12 || 111 | |||
|- | |||
| 13 || 121 | |||
|- | |||
| 14 || 131 | |||
|- | |||
| 15 || 141 | |||
|- | |||
| 16 || 151 | |||
|- | |||
| 17 || 161 | |||
|- | |||
| 18 || 171 | |||
|- | |||
| 19 || 181 | |||
|- | |||
| 20 || 191 | |||
|} | |} | ||