Guild/pl: Difference between revisions
→Skórka Kwatery Głównej
Line 224: | Line 224: | ||
|- | |- | ||
| [[File:Guild Skin 1.png]] || [[Główna Siedziba (Standard)]] || [[File:Guild Skin 2.png]] || [[Główna Siedziba (Hamel)]] | | [[File:Guild Skin 1.png]] || [[Główna Siedziba (Standard)]] || [[File:Guild Skin 2.png]] || [[Główna Siedziba (Hamel)]] | ||
|- | |||
| [[File:Guild Skin 3.png]] || [[Królewski Ogród]] || [[File:Guild Skin 4.png]] || [[Szkoła Magii]] | |||
|- | |- | ||
| [[File:Guild Skin 5.png]] || [[Koci Raj]] || [[File:Guild Skin 8.png]] || [[Zimowa Wioska]] | | [[File:Guild Skin 5.png]] || [[Koci Raj]] || [[File:Guild Skin 8.png]] || [[Zimowa Wioska]] |