Harmful Shadow: Difference between revisions
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 54: | Line 54: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 17 || 73 || +% | | align="left" | 17 || 73 || +% | ||
|- | |||
| align="left" | 18 || 76 || +% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 79 || +10% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 (M) || 82 || +% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |