Harpoon Spear/de: Difference between revisions
no edit summary
(Created page with "{{DISPLAYTITLE:Flammenharpune}} __NOTOC__ {{Languages|Harpoon Spear}} <div style="float: right;">{{#ev:youtube|aIHD2bLGH3s|300}}</div> {| cellpadding=5 style="border: 0px soli...") |
Excaliburr (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 28: | Line 28: | ||
! Normal !! Überhitzen !! Normal !! Überhitzen !! Normal !! Überhitzen | ! Normal !! Überhitzen !! Normal !! Überhitzen !! Normal !! Überhitzen | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 25 || 117% || 163% || 1989% || 2785% || 46% || 65% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 25 || 117% || 163% || 1989% || 2785% || 46% || 65% || rowspan="20" | 1 || rowspan="20" | 1 || rowspan="20" | 7 || rowspan="20" | 200 MP || rowspan="20" | 10 Sekunden | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 121% || 168% || 2054% || 2876% || 47% || 67% | | align="left" | 2 || 121% || 168% || 2054% || 2876% || 47% || 67% | ||
Line 38: | Line 38: | ||
| align="left" | 5 || 32 || 132% || 184% || 2248% || 3147% || 52% || 73% | | align="left" | 5 || 32 || 132% || 184% || 2248% || 3147% || 52% || 73% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 35 || | | align="left" | 6 || 35 || 136% || 189% || 2312% || 3238% || 53% || 76% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 38 || | | align="left" | 7 || 38 || 140% || 195% || 2377% || 3328% || 55% || 78% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 41 || | | align="left" | 8 || 41 || 144% || 200% || 2441% || 3419% || 56% || 80% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 44 || | | align="left" | 9 || 44 || 147% || 205% || 2506% || 3509% || 58% || 82% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 10 || 47 || | | align="left" | 10 || 47 || 151% || 211% || 2571% || 3600% || 59% || 84% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 11 || 50 || | | align="left" | 11 || 50 || 155% || 216% || 2635% || 3690% || 61% || 86% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 12 || 53 || | | align="left" | 12 || 53 || 159% || 221% || 2700% || 3781% || 62% || 88% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || 56 || | | align="left" | 13 || 56 || 163% || 227% || 2765% || 3871% || 64% || 90% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 14 || 59 || | | align="left" | 14 || 59 || 166% || 232% || 2829% || 3962% || 65% || 92% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || 62 || | | align="left" | 15 || 62 || 170% || 237% || 2894% || 4052% || 67% || 95% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 16 || 65 || | | align="left" | 16 || 65 || 174% || 242% || 2959% || 4153% || 68% || 97% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 17 || 68 || | | align="left" | 17 || 68 || 178% || 248% || 3023% || 4233% || 70% || 99% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 18 || 71 || | | align="left" | 18 || 71 || 182% || 253% || 3088% || 4324% || 71% || 101% | ||
|- | |||
| align="left" | 19 || 74 || 185% || 258% || 3153% || 4414% || 73% || 103% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 || 77 || 189% || 264% || 3217% || 4505% || 74% || 105% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |