Heaven's Fist - Pressure: Difference between revisions
→Skill Information
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
XenoSpirit (talk | contribs) |
||
Line 27: | Line 27: | ||
! Normal !! Awaken | ! Normal !! Awaken | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 40 || 2904% || 3711% || 500% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 40 || 2904% || 3711% || 500% || rowspan="30" | 3 Seconds || rowspan="30" | 300MP || rowspan="30" | 23 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 2998% || 3832% || 516% | | align="left" | 2 || 2998% || 3832% || 516% | ||
Line 52: | Line 52: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || 71 || 4037% || 5158% || 695% | | align="left" | 13 || 71 || 4037% || 5158% || 695% | ||
|- | |||
| align="left" | 14 || 74 || 4134% || 5279% || 711% | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || 77 || 4225% || 5400% || 728% | |||
|- | |||
| align="left" | 16 || 80 || 4320% || 5520% || 744% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 83 || 4414% || 5641% || 760% | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || 86 || 4508% || 5761% || 776% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 89 || 4603% || 6003% || 809% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 || 92 || 4792% || 6123% || 825% | |||
|- | |||
| align="left" | 21 || 95 || 4886% || 6244% || 841% | |||
|- | |||
| align="left" | 22 || 98 || 4980% || 6364% || 858% | |||
|- | |||
| align="left" | 24 || 101 || 5075% || 6485% || 874% | |||
|- | |||
| align="left" | 25 || 104 || 5169% || 6606% || 890% | |||
{{!}}} | {{!}}} | ||
<br> | <br> | ||
{{CAKRSkills}} | {{CAKRSkills}} |