Hornet Sting/ModA: Difference between revisions
no edit summary
(Created page with "__NOTOC__{{Languages|Hornet Sting (Force)}} <div style="float: right;">{{#ev:youtube|-|300}}</div> {| cellpadding="5" style="border: 0px solid rgb(0, 0, 0); border-collapse: c...") |
No edit summary |
||
Line 5: | Line 5: | ||
| {{Force|Hornet Sting.PNG}} | | {{Force|Hornet Sting.PNG}} | ||
| {{SkillType|SA|T}}<br>{{SkillType|M}} | | {{SkillType|SA|T}}<br>{{SkillType|M}} | ||
|- | |||
| | |||
| {{SkillText|CoreActivation}} | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |