Ice Burners: Difference between revisions
→Types of Ice Burners
Line 149: | Line 149: | ||
| [[File:DDRIB.png]] | | [[File:DDRIB.png]] | ||
| Ice Burner (Dawn/Dusk Ruler) | | Ice Burner (Dawn/Dusk Ruler) | ||
| [[File:flag-us.png]] TBA | |||
|- | |||
| [[File:CAIB.png]] | |||
| Ice Burner (Chess - Arena) | |||
| [[File:flag-us.png]] TBA | | [[File:flag-us.png]] TBA | ||
|}<span style="display:none">}}</span> | |}<span style="display:none">}}</span> |