Ice Burners: Difference between revisions
→Types of Ice Burners
m (→Gallery) |
|||
Line 324: | Line 324: | ||
| [[File:DYLabyIB.png]] | | [[File:DYLabyIB.png]] | ||
| Ice Burner (Diamond Yaksha, Laby) | | Ice Burner (Diamond Yaksha, Laby) | ||
| [[File:flag-us.png]] 04/17/2019 - 05/15/2019 | | [[File:flag-us.png]] <font color=red>04/17/2019 - 05/15/2019</font> | ||
|- | |- | ||
| [[File:DKLabyIB.png]] | | [[File:DKLabyIB.png]] | ||
| Ice Burner (Dragon Knight, Laby) | | Ice Burner (Dragon Knight, Laby) | ||
| [[File:flag-us.png]] 04/17/2019 - 05/15/2019 | | [[File:flag-us.png]] <font color=red>04/17/2019 - 05/15/2019</font> | ||
|- | |- | ||
| [[File:ET2LabyIB.png]] | | [[File:ET2LabyIB.png]] | ||
| Ice Burner (Evil Tracer 2, Laby) | | Ice Burner (Evil Tracer 2, Laby) | ||
| [[File:flag-us.png]] 05/01/2019 - 05/29/2019 | | [[File:flag-us.png]] <font color=red>05/01/2019 - 05/29/2019</font> | ||
|- | |||
| [[File:Dunno.png|64px]] | |||
| Ice Burner (Holy Unicorn, Laby) | |||
| [[File:flag-us.png]] <font color=red>05/22/2019 - 06/19/2019</font> | |||
|- | |||
| [[File:GlLabyIB.png]] | |||
| Ice Burner (Glacial, Laby) | |||
| [[File:flag-us.png]] 06/19/2019 - 07/17/2019 | |||
|- | |||
| [[File:NBS2LabyIB.png]] | |||
| Ice Burner (Nasod Battle Suit MK2, Laby) | |||
| [[File:flag-us.png]] 06/19/2019 - 07/17/2019 | |||
|- | |||
| [[File:EPLabyIB.png]] | |||
| Ice Burner (Elpheus, Laby) | |||
| [[File:flag-us.png]] TBA | |||
|}<span style="display:none">}}</span> | |}<span style="display:none">}}</span> | ||
|tab3=Event Ice Burner | |tab3=Event Ice Burner |