Illusion Stinger: Difference between revisions
→Skill Information
No edit summary |
|||
Line 19: | Line 19: | ||
{| cellpadding="5" style="border-collapse: collapse; border: 1px solid rgb(0, 0, 0);" | {| cellpadding="5" style="border-collapse: collapse; border: 1px solid rgb(0, 0, 0);" | ||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Lv''' | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="2" | '''Lv''' | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" colspan="2" | '''Initial Strike''' | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" colspan="2" | '''Electron Explosions''' | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="2" | '''MP''' | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="2" | '''CD''' | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Magic Dmg''' | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Hits''' | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Hits''' | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | ''' | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Magic Dmg''' | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Max Hits | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Max Hits''' | ||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 1 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 1 | ||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 99%<br> | | align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 99%<br> | ||
| | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="6" | 2 | ||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 91% <br> | | align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 91% <br> | ||
| | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="6" | 13 | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="6" | 200<br> | |||
| | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="6" | 10s | ||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 2 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 2 | ||
Line 56: | Line 59: | ||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
== Additional Notes<br> == | == Additional Notes<br> == |