Illusion Stinger: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 109: | Line 109: | ||
| align="center" | 211% | | align="center" | 211% | ||
| align="center" | 135% | | align="center" | 135% | ||
| align="center" rowspan=" | | align="center" rowspan="25" | 2 | ||
| align="center" rowspan=" | | align="center" rowspan="25" | 15 | ||
| align="center" rowspan=" | | align="center" rowspan="25" | 200MP | ||
| rowspan=" | | rowspan="25" | 10 Seconds | ||
|- | |- | ||
| 2 | | 2 | ||
Line 213: | Line 213: | ||
| align="center" {{!}} 306% | | align="center" {{!}} 306% | ||
| align="center" {{!}} 196% | | align="center" {{!}} 196% | ||
|- | |||
| 22 | |||
| rowspan=4 | - | |||
| align="center" {{!}} 311% | |||
| align="center" {{!}} 199% | |||
|- | |||
| 23 | |||
| align="center" {{!}} 315% | |||
| align="center" {{!}} 202% | |||
|- | |||
| 24 | |||
| align="center" {{!}} 320% | |||
| align="center" {{!}} 205% | |||
|- | |||
| 25 | |||
| align="center" {{!}} 325% | |||
| align="center" {{!}} 208% | |||
|-| | |-| | ||
</tabber> | </tabber> |