Innocent (Rena): Difference between revisions
→Skill Information
No edit summary |
|||
Line 29: | Line 29: | ||
| align="left" | 2 || 70 || || || | | align="left" | 2 || 70 || || || | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || ? || || || | |||
|- | |||
| align="left" | 4 || ? || || || | |||
|- | |||
| align="left" | 5 || ? || || || | |||
|- | |||
| align="left" | 6 || ? || || || | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || ? || || || | |||
|- | |||
| align="left" | 8 || ? || || || | |||
|- | |||
| align="left" | 9 || ? || || || | |||
|- | |||
| align="left" | 10 || ? || || || | |||
|- | |||
| align="left" | 11 || ? || || || | |||
|- | |||
| align="left" | 12 || ? || || || | |||
|- | |||
| align="left" | 13 || ? || || || | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
{{NWSkillsKR}} | {{NWSkillsKR}} |