Knockdown: Difference between revisions
→Raven (Base Class)
Line 477: | Line 477: | ||
|- | |- | ||
|ZZX'''X''' | |ZZX'''X''' | ||
|2 | |2 '''(LA3) | ||
|- | |- | ||
|ZZ'''Z''' | |ZZ'''Z''' | ||
Line 495: | Line 495: | ||
|- | |- | ||
|>>Z'''Z''' | |>>Z'''Z''' | ||
|1 '''( | |1 '''(LA1)''' | ||
|- | |- | ||
|>>^'''Z''' | |>>^'''Z''' | ||
Line 530: | Line 530: | ||
|ZZZ'''Z''' | |ZZZ'''Z''' | ||
|?? | |?? | ||
|- | |||
|>>ZZ'''Z''' | |||
|?? '''(LA3) | |||
|- | |- | ||
|>>ZZ'''Z''' | |>>ZZ'''Z''' | ||
Line 552: | Line 555: | ||
|- | |- | ||
|XX>XX'''X''' | |XX>XX'''X''' | ||
|?? | |?? '''(LA2)''' | ||
|- | |- | ||
| | |XXv'''X''' | ||
|?? | |?? '''(LA3)''' | ||
|- | |- | ||
|>>^Z'''X''' | |>>^Z'''X''' | ||
Line 561: | Line 564: | ||
|- | |- | ||
|>>^ZX'''X''' | |>>^ZX'''X''' | ||
|?? | |?? '''(LA)''' | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Line 577: | Line 580: | ||
|- | |- | ||
|ZZX>X'''X''' | |ZZX>X'''X''' | ||
|?? | |?? '''(LA2)''' | ||
|- | |- | ||
|>>^'''X''' | |>>^'''X''' | ||
Line 583: | Line 586: | ||
|- | |- | ||
|>>^X'''X''' | |>>^X'''X''' | ||
|?? | |?? '''(LA)''' | ||
|- | |- | ||
|} | |} |