Knockdown: Difference between revisions
→Trapping Ranger: Many thanks to Baselard.
(→Trapping Ranger: Many thanks to Baselard.) |
|||
Line 329: | Line 329: | ||
|- | |- | ||
|>>Z'''X''' | |>>Z'''X''' | ||
| | |0.7 '''(P)''' | ||
|- | |- | ||
|>>^ | |>>^'''Z'''Z | ||
| | |1.6 | ||
|- | |||
|>>^Z'''Z''' | |||
|0 | |||
|} | |} | ||